OfertaCo robimy:


Powyższe usługi wykonujemy zarówno w oparciu o nowoczesne technologie jak i tradycyjne, w zależności od potrzeb Klienta. Zakres naszego działania obejmuje również kotłownie gazowe, olejowe i na paliwa stałe. Modernizujemy węzły cieplne i hydrofornie. Zapewniamy także wykonawstwo robót towarzyszących m.in. ogólnobudowlanych, elektrycznych i wykończeniowych.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi dostawcami materiałów i urządzeń takimi jak: VIESSMANN, JUNKERS, VAILAND, ARISTON, DE DIETRICH, BUDERUS, GRUNDFOS, WILO, PURMO, KERMI, COSMONOVA, DANFOSS, HERZ, VALVEX itp.


Co nowego możemy zaoferować:


W ostatnich latach poszerzyliśmy swoją działalność o chemiczne czyszczenie z kamienia kotłowego: kotłów, zasobników c.w., wymienników c.o. i c.w. oraz pieców kąpielowych. Usługa ta znacznie zwiększa sprawność wyżej wymienionych urządzeń.

Oferujemy również nowoczesny sposób płukania grzejników, instalacji c.o., c.w., cyrkulacji i wody zimnej agregatem wodno-powietrznym. Zaletą tego systemu jest to, że płukanie instalacji odbywa się bez udziału lokatorów przy pomocy proporcjonalnie dobranej mieszanki wody i powietrza.